Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Inwestycje

NOWY WÓZ ASENIZACYJNY JUŻ W LEŚNEJ

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż wczoraj wieczorem odebraliśmy nowy samochód asenizacyjny. Od dnia dzisiejszego, czyli od 12.01.2012 roku realizuje usługi na rzecz naszych mieszkańców, tym samym rozpoczęliśmy regularne świadczenie usług związanych z opróżnianiem zbiorników na nieczystości ciekłe.

Więcej…

GPS w SYNERGII

  • PDF

W trosce o jakość świadczonych przez nas usług oraz z uwagi na konieczność dostosowania się do znowelizowanej ustawy, uprzejmie informujemy, iż rozpoczęliśmy działania związane z montażem systemu GPS na naszych pojazdach w opcji rozszerzonej.

Więcej…

NOWA CENTRALA TELEFONICZNA

  • PDF

W związku z licznymi zgłoszeniami naszych Klientów o trudnościach związanych z próbami dodzwonienia się do Spółki, uprzejmie informujemy, iż rzeczywiście mamy problemy z dotychczasową centralą telefoniczną, wynikające z jednej strony z stanu technicznego central oraz niższej od rzeczywistych potrzeb ilości obsługiwanych linii. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o modernizacji całej sieci teleinformatycznej w Spółce, której zakończenie planujemy najpóźniej na połowę lutego bieżącego roku. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Zakup samochodu asenizacyjnego

  • PDF

W związku z problemami polegającym na długim czasie oczekiwania na odbiór nieczystości płynnych w Gminie Leśna oraz koniecznością korzystania z usług firm zewnętrznych, uprzejmie informujemy, iż w najbliższej przyszłości (pierwszy kwartał przyszłego roku) problem zostanie rozwiązany. Mając na względzie powyższe trudności oraz zrozumiałe niezadowolenie naszych Klientów, Więcej…