Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Awarie

Awaria na ul. Sienkiewicza

  • PDF

Informujemy, iż w dniu wczorajszym otrzymaliśmy zgłoszenie o awarii sieci wodociągowej na ul. Sienkiewicza przy wjeździe do Kościoła. Usunięcie awarii nastąpi w dniu dzisiejszym, tj. 19/05/2012 r., tym samym będą miały miejsce przerwy w dostawie wody dla Odbiorców. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria na ul. Sudeckiej

  • PDF

W dniu 12.05.2012 na ul. Sudeckiej w Leśnej doszło do dwóch awarii kanalizacji sanitarnej. Powodem awarii była niedrożność kanalizacji w dwóch miejscach. W celu usunięcia awarii konieczne było przeczyszczenie kolektora za pomocą wozu asenizacyjnego. Prace trwały do późnych godzin wieczornych. Zwracamy się przy tej okazji do naszych odbiorców o nie wrzucanie do kanalizacji sanitarnej ręczników papierowych, odpadków żywności, czy innych zabronionych rzeczy,  ponieważ w takiej sytuacji koszty usunięcia awarii ponoszą odbiorcy.

Awaria na ul. Sienkiewicza

  • PDF

8 maja 2012 roku miała miejsce kolejna awaria sieci wodociągowej w tym roku. Tym razem przy ul. Sienkiewicza w Leśnej, koło stadionu. Awaria spowodowana była małym pęknięciem na rurze PVC DN 32 doprowadzającej wodę do pobliskiego sklepu. Awarię usunięta przez wycięcie uszkodzonego odcinka rury (ok. 30 cm)  zamontowanie nowego i połączenie całości złączką PE 32. Usunięcie awarii wyeliminowało straty wody i znacznie podniosło ciśnienie w okolicznych domach, a w szczególności budynku przy ul. Sienkiewicza 54. Dziękujemy za zgłoszenie awarii.

Awaria instalacji wody na cmetarzu komunalnym w Leśnej

  • PDF

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym, tj. 2/05/2012 wystąpiła awaria na instalacji wody na Cmentarzu Komunalnym w Leśnej. W związku z tym do czasu jej usunięcia woda będzie odłączona. Za utrudnienia przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody na ul. Świerczewskiego i Morcionka 16.02.2012

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie „SYNERGIA” Sp. z o.o.  informuje, iż w dniu 16.02.2012 r. od 9ᴼᴼ nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Świerczewskiego i ul. Morcinka. Planowana godzina usunięcia awarii to 14ᴼᴼ. Przerwa ta spowodowana będzie prowadzonymi pracami w celu usunięcia awarii przy ul. Świerczewskiego
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy

Świerczewskiego - informacja o stanie prac

  • PDF

Informujemy, że udało się nam namierzyć drugą awarię na odcinku sieci przy ul. Świerczewskiego (obok podczyszczalni ścieków Dolwisu). Obecnie trwają praca nad uszczelnieniem rury i jeśli po przeprowadzonej próbie okaże się, iż nie ma więcej wycieków, dostawy wody na ul. Świerczewskiego i Morcinka zostaną przywrócone ok. godziny 16-17 w dniu dzisiejszym.

Świerczewskiego - informacja o stanie prac

  • PDF

Informujemy, iż czas usunięcia awarii na ul. Świerczewskiego uległ przedłużeniu z uwagi na trudności wynikające z panujących warunków atmosferycznych oraz fakt trudności w zlokalizowaniu awarii. Niemniej dokładamy wszelkich starań w celu jak najszybszego usunięcia nieszczelności na sieci, pracując również w godzinach popołudniowych i nocnych. O trudnościach związanych z awarią świadczy chociażby fakt, iż jeden z wykopów sięgał przeszło 3 m. Niestety wiąże się to z koniecznymi przerwami dostawy wody, za co przepraszamy. Dziś, tj. 9.02.2012 od godz. 8:30 będziemy kontynuować prace, co oznacza kolejne przerwy w dostawie wody. Dołożymy wszelkich starań, aby dziś usunąć tę awarię.

Awaria na ul. Świerczewskiego

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o.o.  informuje, iż w dniu 07.02.2012 r. od godziny 10ᴼᴼ nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Świerczewskiego i ul. Morcinka oraz ul. Kochanowskiego od skrzyżowania z ul. Morcinka w stroną Miłoszowa.  Planowany czas usunięcia awari to godzina 15ᴼᴼ. Przerwa ta spowodowana będzie prowadzonymi pracami w celu usunięcia awarii przy ul. Świerczewskiego w związku z panującymi trudnymi warunkami atmosferycznymi. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Awaria na ulucy Świerczewskiego

  • PDF

Informujemy, iż trwają prace nad usunięciem awarii na ul. Świerczewskiego (na wysokości dawnego Żłobka). Może to spowodować czasowy brak dostaw wody dla mieszkańców ul. Świerczewskiego, Morcinka, ul. Kochanowskiego i mieszkańców Miłoszowa. Dołożymy wszelkich starań, aby przerwa w dostawie wody była możliwie krótka.

Strona 2 z 3