Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Awarie

Awaria na ulucy Świerczewskiego

  • PDF

Informujemy, iż w dniu 30.11.2011 podczas prac remontowych prowadzonych na ulicy Świerczewskiego, wystąpiła awaria. Wiąże się to z koniecznością wyłączenia wody na ul. Świerczewskiego i Morcinka. Dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić czas przerwy w dostawie wody. Przepraszamy za utrudnienia.

Przerwa w remoncie na ul. Świerczewskiego

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 31.10.2011 roku nie będą realizowane prace na ul. Świerczewskiego z powodu dużego prawdopodobieństwa czasowego przerwania dostaw wody. Prace zostaną wznowione 2.11.2011 r., w związku z czym uprzedzamy, iż na ul. Świerczewskiego i Morcinka w tych dniach mogą wstąpić przerwy w dostawie wody. Dołożymy wszelkich starań, aby w/w przerwy były możliwie najkrótsze. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Awaria ul. Żeromskiego

  • PDF

W dniu 29.10.2011 r. usunęliśmy awarię przyłącza budynku przy ul. Żeromskiego. Prace polegały na wymianie uszkodzonych elementów przyłącza.

Poprawiony: poniedziałek, 31 października 2011 14:25

Awaria na ul. Świerczewskiego

  • PDF

Informujemy, iż 27.10.2011 r. Pracownicy PM SYNERGIA Sp. z o.o. podczas prac remontowych na ul. Świerczewskiego, wykryli uszkodzenie w sieci wodno-kanalizacyjnej. W celu sprawnego przeprowadzenia prac związanych z usuwaniem awarii przerwaliśmy dostawę wody zapowiadaną na dzień wczorajszy. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić dostawę wody do godziny 15-ej. Jednocześnie informujemy, iż jutro również może dojść do przerwy w dostawie wody, z tych samych przyczyn. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Awaria w Grabiszycach

  • PDF

27.10.2011 r. miała miejsce awaria przyłącza w Grabiszycach. Pracownicy PM SYNERGIA Sp. z o.o. usunęli awarię wymieniając uszkodzony zawór i montując reduktor.

Awaria ul. Kościelna, Leśna

  • PDF

W dniu 15.10.2011 roku miała miejsce awaria na terenie ujęcia wody w Leśnej. Prace związane z usunięciem awaria przeprowadzono tego samego dnia. Nie miało to wpływu na dostawy wody.

Awaria ul. Kościuszki

  • PDF

Dnia 13.10.2011 wystąpiła awaria na przyłączu przy ul. Kościuszki w Leśnej (przy Gimnazjum w Leśnej). Prace polegały na wymianie uszkodzonej rury stalowej i montażu zasuwy. Awarię usunęliśmy w dniu 14.10.2011 r.. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria ul. Podgórna w Pobiednej

  • PDF

Dnia 11.10.2011 zlokalizowaliśmy i usunęliśmy awarię na ul. Podgórnej w Pobiednej. Prace polegały na wymianie uszkodzonego odcinka sieci wodociągowej. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Strona 3 z 3