Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Planowany termin zakończenia remontu na ul. Świerczewskiego

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż planowany termin zakończenia prac remontowych na ulicy Świerczewskiego przewidujemy na 9 grudnia 2011 roku. Zastrzegamy sobie jednak możliwość przedłużenia o kilka dni terminu zakończenia prac z uwagi na nieprzewidziane okoliczności. Jednocześnie serdecznie przepraszamy za długi okres realizacji tego zadania

i utrudnienia z tym związane. Spowodowane to było szerokim zakresem prac, zwiększanym dodatkowo w trakcie realizacji prac. Ponadto podczas prac wystąpiły kilkukrotnie awarie związane ze stanem technicznym sieci, wykryte dopiero po odkopaniu poszczególnych odcinków. Fakt zagęszczenia infrastruktury również miał wpływ na tempo prac, gdyż w dużym stopniu utrudniało to pracę ciężkiego sprzętu, co w konsekwencji zmuszało nas do prac ręcznych.  Ostatnim czynnikiem opóźniającym realizację zadania były występujące na ternie Gminy awarie, które w sytuacji ograniczonej ilości pracowników, zmuszały nas do krótkookresowych przerw w realizacji remontu na ulicy Świerczewskiego. Jeszcze raz przepraszamy wszystkich za utrudnienia.

Pragniemy poinformować, iż na tym odcinku prace prowadzone były już wielokrotnie w poprzednich latach bez spodziewanego efektu. Dlatego dokładamy wszelkich starań i środków, aby tym razem remont przyniósł spodziewany efekt.