Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Usługi pogrzebowe PM SYNERGIA Sp. z o.o.

  • PDF

ŚWIADCZYMY PEŁEN ZAKRES USŁUG ZWIĄZANYCH Z ORGANIZACJĄ POGRZEBU NA TERENIE GMINY LEŚNA.

Śmierć bliskich to trudny czas dla Rodziny. Dlatego pomoc w tych trudnych chwilach wymaga zaufania i rzetelności ze strony firmy, która zajmie się organizacją i obsługą pogrzebu. Ceremonia musi zostać zorganizowana w taki sposób, aby oszczędzić Rodzinie dodatkowych stresów i umożliwić pochówek w atmosferze refleksji, przy minimum formalności. Mając to na względzie w ramach świadczonych usług oferujemy Państwu:
- organizacja i profesjonalną obsługę pogrzebu,
- przewóz osób zmarłych,
- sprzedaż trumien,
- załatwianie formalności ZUS i KRUS.

Istnieje również możliwość pochówku z kremacją. W ramach tej usługi zapewniamy przewóz ciała do krematorium, zakup urny i jej transport wraz z prochami na miejsce pochówku.

Kredytujemy opłaty w ramach zasiłków ZUS i KRUS.

Jednocześnie uprzejmie informujemy wszystkich, którzy nie korzystają z naszych usług pogrzebowych, o zwracanie uwagi na koszty pogrzebu firm konkurencyjnych i porównywanie stawek za wykup miejsca na cmentarzu, wjazd na cmentarz i opłatę eksploatacyjną, która nie może być wyższa niż ta, którą znajdziecie Państwo w naszym cenniku, jako administratora cmentarzy komunalnych w Gminie Leśna (Leśna, Pobiedna, Grabiszyce). Podobnie prosimy o zwracanie uwagi na opłaty  refakturowane przez wykonawcę nagrobka, a wnoszone na rzecz naszej Spółki. Cennik znajdziecie Państwo klikając tutaj.