Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

WAŻNY KOMUNIKAT z dn. 6/12/2012

  • PDF

Informujemy, iż dzisiejszy brak wody w ciągu dnia spowodowany był tym, iż poprzedniego wieczoru nie zakręciliśmy wody, jako że sytuacja wyglądała na ustabilizowaną (pełny zbiornik z wodą). Za powstałe na skutek tego utrudnienia przepraszamy. W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy dodatkową pompę, w związku z czym sytuacja powinna się poprawiać, ale mimo to woda, zgodnie z wcześniejszą informacją, będzie zakręcana w porze nocnej, tj. od 22-6:30.

Jednocześnie informujemy, iż dziś dokonaliśmy przeglądu sieci i nie stwierdziliśmy żadnego wycieku wody z sieci. Powodem braku wody jest niedostateczny napływ wody do zbiorników z ujęć powierzchniowych, dlatego uruchomiliśmy dodatkową pompę i póki co odnotowujemy większy napływ wody, co powinno ustabilizować dostawy wody. Nadal jednak prosimy o oszczędne gospodarowanie wodą.

Jeśli ktoś z Państwa posiada informacje o wyciekach, proszę o zgłaszanie takich informacji na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 75 72 11 583 (w godz. 7-15), po godzinie 15-tej: 75 72 11 180. Prosimy przy tym o podanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz lokalizacji awarii.

O sytuacji będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach. Jeszcze raz przepraszamy za powstałe utrudnienia.