Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

WAŻNY KOMUNIKAT z dn. 12/12/2012

  • PDF

Informujemy, iż dziś w godzinach nocnych podejmiemy próbę nie zakręcania wody w miejscowości Pobiedna w godzinach nocnych, tj. między 22-gą a 6:30. Jednocześnie uprzedzamy, iż w późnych godzinach nocnych dokonamy kontrolnego sprawdzenia poziomu wody na ujęciu, aby w sytuacji znacznego ubytku móc ponownie zakręcić wodę.

Więcej…

Informacja nt. dostaw wody w miejscowości Pobiedna

  • PDF

W związku z ciągłymi pogłoskami o awarii sieci, informujemy iż powodem niestabilnych dostaw wody w Pobiednej jest niedostateczny napływ wody z ujęcia powierzchniowego. Po sprawdzeniu sieci, szczególnie na podejrzewanym przez mieszkańców odcinku, tj. ul. Polnej, nie stwierdziliśmy żadnego wycieku wody, mogącego powodować ubytek wody w rurociągu. W czwartek dn. 5/12/2012 w godzinach popołudniowych uruchomiliśmy dodatkową pompę. Na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, iż dostawy wody uległy ustabilizowaniu. Niemniej jeszcze przez kilka dni woda w porze nocnej będzie wyłączana, a o zmianie decyzji poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Zdajemy sobie sprawę, iż istotną kwestią dla mieszkańców Pobiedniej jest płatność za dostawy wody w grudniu 2012 r.. W związku z czym informujemy, iż wszyscy mieszkańcy Pobiednej korzystający z sieci wodociągowej otrzymają rabat w wysokości 30% za dostawę wody w grudniu.

 

Informacja o sytuacji w Gminie na stronach TVP Wrocław

  • PDF

Wczoraj, na ternie Gminy Leśnej, przebywał reporter TVP Wrocław. Link do new'sa z informacją o sytuacji w naszej Gminie znajdą Państwo klikając tutaj.

WAŻNY KOMUNIKAT z dn. 6/12/2012

  • PDF

Informujemy, iż dzisiejszy brak wody w ciągu dnia spowodowany był tym, iż poprzedniego wieczoru nie zakręciliśmy wody, jako że sytuacja wyglądała na ustabilizowaną (pełny zbiornik z wodą). Za powstałe na skutek tego utrudnienia przepraszamy. W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy dodatkową pompę, w związku z czym sytuacja powinna się poprawiać, ale mimo to woda, zgodnie z wcześniejszą informacją, będzie zakręcana w porze nocnej, tj. od 22-6:30.

Jednocześnie informujemy, iż dziś dokonaliśmy przeglądu sieci i nie stwierdziliśmy żadnego wycieku wody z sieci. Powodem braku wody jest niedostateczny napływ wody do zbiorników z ujęć powierzchniowych, dlatego uruchomiliśmy dodatkową pompę i póki co odnotowujemy większy napływ wody, co powinno ustabilizować dostawy wody. Nadal jednak prosimy o oszczędne gospodarowanie wodą.

Jeśli ktoś z Państwa posiada informacje o wyciekach, proszę o zgłaszanie takich informacji na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 75 72 11 583 (w godz. 7-15), po godzinie 15-tej: 75 72 11 180. Prosimy przy tym o podanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz lokalizacji awarii.

O sytuacji będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach. Jeszcze raz przepraszamy za powstałe utrudnienia.

 

WAŻNY KOMUNIKAT ODNOŚNIE BRAKU WODY W POBIEDNEJ

  • PDF

Uprzejmie informujemy Mieszkańców Pobiednej, iż w ciągu najbliższych dni, poczynając od dzisiaj, tj. 1, 2 i 3 grudnia 2012 roku, z powodu niedostatecznego poziomu wody na ujęciu i w zbiornikach, PM SYNERGIA Sp. z o.o. będzie dowozić wodę pitną beczkowozem w godzinach 11-12 oraz 15-16. Jednocześnie wsparcia PM SYNERGIA Sp. z o.o. udzieli Ochotnicza Straż Pożarna, która w tych samych godzinach będzie dowozić wodę do celów sanitarnych. Jednocześnie informujemy, iż począwszy od poniedziałku 3 grudnia 2012, podejmiemy działania zmierzające do zwiększenia ilość wody napływającej do zbiornika na ujęciu i ustabilizowania dostaw wody. Póki co prosimy o bardzo oszczędne korzystanie z bieżącej wody, ponieważ w chwili obecnej jej pobór jest większy niż napływ na ujęciu i mamy do czynienia z sytuacją, w której jedni mieszkańcy mają wodę, drudzy nie. Więcej…

WAŻNY KOMUNIKAT - Brak wody na ujęciach w Pobiednej

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż z powodu trudnej sytuacji związanej z iloścą wody na ujęciu w miejscowości Pobiedna, mogą występować braki wody. W związku z powyższym w czasie najmniejszego poboru wody, tj. w godzinach 22-giej do 6:30 PM SYNERGIA będzie zakręcać wodę na ujęciu, aby zgromadzić ją w zbiornikach na kolejny dzień. Sytuacja taka będzie miała miejsce do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia wszystkich mieszkańców Pobiednej, niemniej w chwili obecnej nie ma lepszego rozwiązania, tym bardziej iż spadek poziomu wód dotyczy już praktycznie całej Polski. Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców (nie tylko Pobiednej) o racjonalne korzystanie z wody.

CZAD - CICHY ZABÓJCA

  • PDF

Skąd się bierze czad i dlaczego jest tak niebezpieczny?
Tlenek węgla powstaje podczas procesu niepełnego spalania materiałów palnych, w tym paliw, które występuje przy niedostatku tlenu w otaczającej atmosferze. Niebezpieczeństwo zaczadzenia wynika z faktu, że tlenek węgla:

Więcej…