Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

NOWY HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż zmianie ulega harmonogram odbioru odpadów. zmieniony został dzień odbioru odpadów od przedsiębiorstw, posiadających umowy z PM SYNERGIA Sp. z o.o., oraz zmieniono z dwóch dni do jednego odbiór odpadów zmieszanych z miejscowości Pobiedna i Wolimierz.

Nowy harmonogram można pobrać klikając tutaj.

 

Nowy samochód do odbioru podapdów w SYNERGII

  • PDF

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, iż w dniu dzisiejszym Spółka zwiększyła swoją flotę o nowy samochód do odbioru odpadów. Tym samym podniesie się jakość świadczonych przez nas usług oraz możliwości. Samochód zacznie pracę od poniedziałku przyszłego tygodnia, tj. od 15.07.2013 r.. W związku z tym, po tygodniu pracy najprawdopodobniej ulegnie zmianie harmonogram odbioru odpadów zmieszanych, o czym powiadomimy Państwa osobnym komunikatem. Więcej…

Informacja nt. zmian w harmonogramie odbioru odpadów

  • PDF

W związku z pytaniami mieszkańców Pobiednej informujemy, iż w środy obsługiwane są wszystkie ulice miejscowości, z wyjątkiem ul. Strzeleckiej i Woli Sokołowskiej. Ulica Strzelecka oraz Wola Sokołowska obsługiwana jest w czwartki. Odpady z ul. Zaułek 1,2,7,8,11 i 13 odbieramy we wtorek w ramach tzw. "małego rejonu". Natomiast miejscowość Wolmierz obsługiwana będzie wyłącznie w  czwartki, tak jak dotychczas.W środy odbiorów z Wolimierza nie będzie.

Ostateczna aktualizacja harmonogramu nastąpi w przyszłym tygodniu. W związku z planowaną dostawą nowego samochodu do odbioru odpadów, zakupionego przez PM SYNERGIA Sp. z o.o. i  zwiększeniu się możliwości Spółki, prawdopodobne jest iż miejscowość Pobiedna obsłużymy tylko w jeden dzień. Do tego czasu prosimy traktować powyższe informacje jako uszczegółowienie obecnie obowiązującego harmonogramu.

Harmonogram odbioru odpadów z terenu Gminy Leśna

  • PDF

Informujemy, iż jest już dostępny harmonogram odbioru odpadów z terenu Gminy Leśna. Harmonogram można pobrać klikając tutaj. Zdajemy sobie sprawę, iż pierwsze dni obowiązywania wywołują zamieszanie, jednakże jesteśmy przekonani, iż w niedługim czasie sytuacja się ustabilizuje i dostrzegą Państwo zalety nowego systemu. Za ewentualne przejściowe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Więcej…

PRZETARG NA DOSTAWĘ SAMOCHODU ŚMIECIARKI DO PRZEWOZU ODPADÓW

  • PDF

Zapraszamy do udziału w przetargu DOSTAWA SAMOCHODU ŚMIECIARKI DO TRANSPORTU ODPADÓW.

Ogłoszenie o przetargu

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia

POJEMNIKI NA ODPADY - CENNIK

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż dostępny jest już cennik pojemników na odpady (do pobrania tutaj). W celu ich dzierżawy lub zakupu (wyłącznie pojemniki na odpady komunalne), prosimy o kontaktowanie się w tej sprawie z poszczególnymi firmami:

  • odpady komunalne zmieszane: PM SYNERGIA SP. z o.o., tel. 75 72 11 583, wew. 22 lub 23 (od poniedziałku do piątku, od 7-15)
  • odpady zbierane selektywnie: ZGiUK Lubań SP. z o.o., tel. 75 722 22 29, wew. 33 (od poniedziałku do piątku, od 7-15)

 

Więcej…

Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Leśna

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż Konsorcjum PM SYNERGIA Sp. z o.o. oraz ZGiUK Lubań Sp. z o.o. wygrało przetarg na "Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Leśna". Umowa dotycząca odbioru odpadów komunalnych została podpisana w dniu 7.06.2013 r.. W związku z tym informujemy, iż zgodnie z umową, przedstawimy Państwu ofertę dotyczącą możliwości zakupu lub dzierżawy pojemników w terminie do 14 dni od daty podpisania umowy. Niemniej dołożymy wszelkich starań, aby informację nt. pojemników przedstawić w maksymalnie krótkim czasie, bez względu na warunki umowne. Wstępnie planujemy zakończenie prac nad cennikami do poniedziałku przyszłego tygodnia, tj. do 17.06.2013 r.. Podobnie w maksymalnie krótkim czasie poinformujemy Państwa o harmonogramie odbioru odpadów.