Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Leśną w najbliższą środę

  • PDF

16 kwietnia, t.j. w najbliższą środę, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Leśną. Główne spotkanie, w którym będą brać udział przedstawiciele gmin i powiatów lubańskiego i lwóweckiego odbędzie się w Zamku Czocha, ale w planie wizyty jest tez krótkie spotkanie z Panem Prezydentem na leśniańskim Rynku. Będzie możliwość nie tylko przywitania się i osobistego spotkania z głową państwa, ale także wykonania pamiątkowego zdjęcia.
Zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Leśna do skorzystania z tej sposobności i przyjścia na leśniański Rynek w najbliższą środę nie później niż o godz. 15-tej.

Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na okres od 01.04.2014 do 31.03.2015

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż Zarządzeniem Prezesa Zarządu Nr 9/2014 z dn. 20.03.2014 r. wprowadzono taryfę za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na okres od 01.04.2014 do 31.03.2015 r. Taryfę można pobrać tutaj.

Poprawiony: piątek, 21 marca 2014 11:56

14/03/2014 prerwa w dostawie wody

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie „SYNERGIA”  informuje, iż z wyniku przerwy w dostawie energii elektrycznej dniu 14.03.2014 r. nastąpi przerwa w dostawie wody. Przerwa będzie trwała od godziny 9 do 14, i będzie dotyczyła całej miejscowości Leśna.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy

Nowa OFERTA - transport odpadów do PSZOK

  • PDF

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uprzejmie informujemy, iż wprowadziliśmy nową usługę w ofercie Spółki, polegającą na transporcie odpadów z terenu Gminy do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Usługa może polegać wyłącznie na transporcie odpadów lub również (w opcji) z załadunkiem u Zamawiającego i rozładunkiem w PSZOK.

 

Więcej…

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w marcu 2014 roku

  • PDF

Uprzejmie informujemy o możliwości pozbywania się odpadów wielkogabarytowych w miesiącu marcu. Harmonogram zbiórki odpadów oraz lokalizację i terminy rozstawienia kontenerów znajdziecie Państwo tutaj.

Przetarg- lokal użytkowy w Leśnej, ul. Świerczewskiego 7

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o. o. z/s w Leśnej ogłasza przetarg nieograniczony ustny na dzierżawę lokalu użytkowego zlokalizowanego w Leśnej przy ul. Świerczewskiego 7.

Więcej…

NOWY HARMONOGRAM ODBIORU ODADÓW NA 2014

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w związku z nową umową na odbiór odpadów z terenu Gminy Leśna, konsorcjum przygotowało i niniejszym publikuje nowy harmonogram odpadów, który obowiązywać będzie w 2014 roku. Zmiany dotyczą głównie częstotliwości odbioru odpadów z terenów wsi. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wprowadzone zmiany nie wpłynęły na obowiązujący do dzisiaj harmonogram, tzn. aby nie uległy zmianie dni odbioru odpadów z Państwa posesji.

Nowy harmonogram można pobrać klikając tutaj lub w baner po prawej stronie.