Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Nowy nr konta bankowego

  • PDF

Uprzejmie informujemy najemców mieszkań komunalnych, lokali użytkowych, garaży i pomieszczeń gospodarczych należących do Gminy Leśna, iż w związku z tym, iż od 1 sierpnia 2011 roku podmiotem prowadzącym gospodarkę zasobem komunalnym Gminy jest Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o.o. z siedzibą w Leśnej, ul. Świerczewskiego 11B (dotychczasowa siedziba ZUK w Leśnej). Należności z tytułu najmu prosimy wpłacać w kasie Spółki lub na konto bankowe prowadzone przez ŁBS w Lubaniu, Oddział Leśna nr:

43 8392 0004 4203 8582 2000 0010

Spółka rozpoczyna działalność

W dniu 1 sierpnia 2011 roku Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA rozpoczyna działalność. Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z dnia 19 kwietnia 2011 roku w pierwszym etapie Spółka przejmuje realizację zadań po byłym już ABK w Leśnej w ramach utworzonego w Spółce Działu Gospodarki Mieszkaniowej. Ważną zmianą jest również fakt, iż PM SYNERGIA Sp. z o.o. nie posiada w zakresie świadczonych usług zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi.

Spółka wpisana do KRS

W dniu 27 lipca 2011 roku Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o.o.  w organizacji została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, IX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000391457, uzyskując tym samym formalno-prawnie pełną zdolność do funkcjonowania. Równocześnie w Spółce finalizowane są działania mające na celu przygotowanie przedsiębiorstwa do przejmowanych za kilka dni zadań po likwidowanej Administracji Budynków Komunalnych w Leśnej.

Pierwsze posiedzenie Rady Nadzorczej

W dniu 1 czerwca 2011 roku miało miejsce pierwsze posiedzenie Rady Nadzorczej Spółki. Na posiedzeniu tym m.in. powołano na Prezesa Zarządu Spółki Pawła Duchnika, któremu jednocześnie powierzono zadanie dopełnienia wszelkich formalności związanych z rejestracją Spółki oraz przygotowaniem jej do działania począwszy od dnia 1 sierpnia 2011 roku.

Podpisanie umowy Spółki

  • PDF

18 maja 2011 roku Burmistrz Leśnej, Pan Jan Surowiec, w obecności Notariusza, podpisał Akt Założycielski Spółki, dzięki czemu Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA uzyskała status spółki w organizacji. Następnie w toku postępowania konkursowego wyłoniono członków Rady Nadzorczej, w skład której weszli: Pani Wiesława Ogonowska - Przewodnicząca Rady, Pan Krzysztof Gorlach - Zastępca Przewodniczącej, Pani Romualda Szponar - Sekretarz Rady.

Likwidacja ABK i ZUK w Leśnej

  • PDF

19 kwietnia 2011 roku, na Sesji Nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Leśnej podjęto decyzję o likwidacji Administracji Budynków Komunalnych (ABK) w Leśnej z dniem 31 lipca oraz Zakładu Usług Komunalnych w Leśnej (ZUK) z dniem 30 września 2011 roku. Jednocześnie podjęto uchwałę intencyjną o utworzeniu spółki prawa handlowego pod firmą Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o.o., która będzie realizować zadania likwidowanych jednostek.

Strona 19 z 19